Стипендіати 2019-2020 н.р.
Логвін Артем Ігорович |
Горбач Дмитро Андрійович |
Цвєткова Валерія Олександрівна |
Грохоцький Валерій Дмитрович |
Свідницька Вікторія Олексіївна |
Грищенко Ірина Олександрівна |
Строкань Марія Олегівна |
Ковальчук Ірена Русланівна |
Федоренко Костянтин Ілліч |
Мусіна Христина Євгеніївна |
Скивка Ігор Юрійович |
2015 - 2016 н.р.
Богомолова Анастасія. 9-Б клас.
В 2015 – 2016 н.р. стала переможцем Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, переможцем Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, переможцем мовного конкурсу ім.. П.Яцика , переможцем мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка
( вчитель Канарська О.М.),
призером Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови ІІ етапу
( вчитель Лісогор Л.І.),
переможцем Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури,
переможцем Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
( вчитель Логвін Г.В.),
переможцем мовного конкурсу ім.. П.Яцика на ІІІ етапі.
Настя стала лауреатом Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії на всеукраїнському етапі, результати всеукраїнського етапу мовного конкурсу
ім.. П.Яцика очікуються.
Заклюка Ігор, учень 11 класу.
Став дипломантом ІІІ ступеня Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики обласного етапу
( вчитель Римарєв К.Є.),
виборов ІІ місце у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з математики, хімії,
І місце з астрономії на районному етапі.
Антоненко Владислав, 8-А клас.
І місце в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та ІІ місце з географії,
диплом ІІІ ступеня на обласній Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики
( вчитель Половецька С.М.).
Марченко Тетяна, 11 клас.
В 2015 – 2016 н.р. І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології на районному етапі,
диплом ІІІ ступеня в області на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології
( вчитель Самусевич О.Б.).
Новик Альона, 11 клас.
В цьому навчальному році отримала І місце
у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, виборола диплом ІІІ ступеня на обласному етапі Всеукраїнських учнівських оліміад з географії
( вчитель Логвін Г.В.)
Білецький Денис, 10 - А клас.
В 2015 – 2016 н.р. переможець районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та у секції Науки про Землю» написав і відмінно захистив науково – дослідницьку роботу
«Екологічний стан річки Десна в межах села Короп’є» на районному етапі.
На обласному рівні учень виборов Диплом ІІІ ступеня з предметної олімпіади по екології та Диплом ІІ ступеня у конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт МАН, став лауреатом на всеукраїнському етапі конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт МАН
( вчитель Колінько А.П.).
2014 - 2015 н.р.
Вітаємо з отриманням Золотих медалей
випускниць 2014 - 2015 навчального року
Баско Ірину
і
Благодир Тетяну
Вчитель української мови та літератури
Канарська Ольга Миколаївна та Богомолова Анастасія,
учениця 8-Б класу.
Диплом ІІІ ступеню у IV етапі IV Міжнаородного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
Вчитель фізичної культури
Слинчук Андрій Борисович
та учениця 9-А класу Сорокіна Олександра.
І місце серед дівчат у змаганні
на першість району з шахів
Вчитель української мови , літератури, світової літератури
Канарська Ольга Миколаївна
та учениця 8-Б класу Богомолова Анастасія.
Диплом ІІІ ступеню на Чернігівському обласному етапі
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, 2015 рік
Вчитель математики Тарабан Л.І.
та учениця 9-А класу Сорокіна Олександра.
Диплом ІІ ступеню на Чернігівському обласному етапі
Всеукраїнської олімпіади з математики, 2015 рік.
Вчитель історії та права Паньок В.І.
та учень 8-Б класу Цимбал Олександр.
Диплом ІІІ ступеню на Чернігівському обласному етапі
Всеукраїнської олімпіади з історії, 2015 рік.
Вчитель фізики Римарєв К.Є.
та учень 10 класу Заклюка Ігор.
Диплом ІІІ ступеню на Чернігівському обласному етапі
Всеукраїнської олімпіади з фізики, 2015 рік
Вчитель географії, історії, екології Колінько А.П.
та учениця 10 класу Крилова Ольга.
Диплом ІІ ступеню ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук у секції "Екологія"
за виконання наукової роботи
"Підходи до моніторингових досліджень
грунтового покриву",2015 рік
Вчитель світової літератури Крижанівська Л.Г.
та учениця 11 класу Мирончук Юлія.
Диплом ІІІ ступеня Чернігівського обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук Україгни в секції "Журналістика"
за виконання наукової роботи
"Вплив засобів риторики на емоції людини", 2015 рік
Вчитель географії Логвін Галина Вікторівна
та учениця 8-Б класу Богомолова Анастасія
Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади по географії.