Розклад дзвінків на 2022-2023 н.р.
1. | 9.00 - 09.30 |
2. | 09.45 - 10.15 |
3. | 10.30 - 11.00 |
4. | 11.15 - 11.45 |
5. | 12.00 - 12.30 |
6. | 12.45 - 13.15 |
7. | 13.30 - 14.00 |
8. | 14.15 - 14.45 |
Структура 2022 - 2023 навчального року
1 семестр з 01.09.2022 р. – 23.12.2022 р.
2 семестр з 10.01.2023р. – 01.06.2023 р.
Осінні канікули: 22.10.2022 р. – 30.10.2022 р.
Зимові канікули: 24.12.2022 р. – 09.01.2023 р.
Весняні канікули: 25.03.2023 р. – 02.04.2023 р.
Свято останнього дзвоника 02.06.2023 р.
Вручення документів про повну загальну середню освіту планується провести у липні 2023 року.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ФАКУЛЬТАТИВНИХ ЗАНЯТЬ
У ДЕСНЯНСЬКОМУ НВК НА 2019-2020 Н.Р.
КЛАС | ПРЕДМЕТ | ДЕНЬ | ЧАС | ВЧИТЕЛЬ |
5-Б | Укр.мова | Вівторок | 15.30- 16.15 | Кушнір Т.М. |
5-Б | Укр.мова | Вівторок | 16.00-16.45 | Баяк Є.А. |
5-Б | Зелений пакет | Четвер | 15.30- 16.15 | Колінько А. П. |
5-В | Укр.мова | Четвер | 15.30- 16.15 | Костюкевич В. К. |
5-В | Укр.мова | Четвер | 15.30- 16.15 | Анікиєнко В. І. |
5-В | Математика | Середа | 15.30- 16.15 | Тарабан Л. І. |
5-В | Трудове навчання | Вівторок І тиж | 15.30- 16.15 | Крупиціна Т. М. |
5-Г | Укр.мова | П’ятниця | 15.00- 15.45 | Калашник З. М. |
5-Г | Історія | Середа Ітиж | 16.00- 16.45 | Медяна І. П. |
6-Б | Трудове навчання | Понеділок | 15.00- 16.25 | Крупиціна Т. М. |
6-Б | Історія | Понеділок | 15.30- 16.15 | Дейко Л. М. |
6-В | Укр.мова | Понеділок | 15.30- 16.15 | Канарська О. М. |
6-В | Історія | Вівторок | 16.00-16.45 | Паньок В. І. |
6-В | Географія | Четвер І тиж | 16.00-16.45 | Савчук О. М. |
7-В | Математика | Понеділок | 16.30- 17.15 | Ромашова В. П. |
8-А | Укр.мова | Вівторок Ітиж | 17.30-18.15 | Анікиєнко В. І. |
8-Б | Англ. мова | П’ятниця | 15.30- 16.15 | Опришкова Л. М. |
8-В | Математика | Середа | 16.30- 17.15 | Бреус В. В. |
8-В | Укр.мова | Середа | 16.00-16.45 | Даньківська О. П. |
8-В | Історія | Вівторок | 15.30- 16.15 | Медяна І. П. |
9-Г | Фізика | Вівторок І тиж | 16.00-16.45 | Коцюк Г. Ф. |
10-А | Визначні постаті України | Понеділок | 16.00-16.45 | Дейко Л. М. |
10-А | Англ.мова | Вівторок | 15.30- 16.15 | Чічкан М. Ю. |
10-А | Математика | Середа | 15.30-16.15 | Бреус В. В. |
11-А | Укр.мова | Середа | 16.00-16.45 | Даньківська О.П. |
11-А | Математика | Вівторок | 16.00-16.45 | Тарабан Л.І. |
11-А | Визначні постаті України | Середа | 15.30-16.15 | Медяна І. П. |
11-А | Захисти себе від ВІЛ | Четвер ІІтиж | 16.00- 16.45 | Римарєва Н.П. |
11-Б | Математика | Вівторок ІІ тиж | 16.00- 16.45 | Коваль Н. П. |
11-Б | Захисти себе від ВІЛ | Четвер Ітиж | 16.00- 16.45 | Римарєва Н.П. |
11-Б | Визначні постаті України | П’ятниця І тиж | 15.30-16.15 | Колінько А. П. |
11-Б | Історичний калейдоскоп | П’ятницяІІ тиж | 15.30-16.15 | Колінько А. П. |
11-Б | Методи розв’язування задач | Вівторок І тиж | 16.00- 16.45 | Коваль Н. П. |
11-В | Визначні постаті України | П’ятниця І тиж | 16.30-17.15 | Колінько А. П. |
11-В | Історичний калейдоскоп | П’ятницяІІ тиж | 16.30-17.15 | Колінько А. П. |
11-В | Практикум з укр.мови та літератури | Середа | 15.30-16.45 | Крупиціна Т.М. |
Графік проведення занять гурткової роботи
в 2019 -2020 н.р.
ПІП | Напрям роботи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
Фатєєва М.В. | ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я | 16.00-17.30 | ||||
Прокопець О.В. | Умілі руки | 16.00-18.15 | ||||
Римарєва Н.П. | Зроби сам | 16.00-17.30 | ||||
Крупиціна Т.М. | Майстриня | 16.00-16.45 | ||||
Якубенко І. А. | Абетка безпеки | 16.00-16.45 | 16.00-16.45 | |||
Полякова Л.М. | Комп’ютерне моделювання | 16.00-16.45 | ||||
Прокопець Т. П. | «Лідер» | 16.00-17.30 | ||||
Прокопець Т. П. | WEBтехнології | 16.00-16.45 | ||||
Семків О.В. | «Рятівник» | 16.00-16.45 | ||||
Мотєв С.П. | Туристичний гурток | 16.00-16.45 | ||||
Медяна І.П. | Історичне краєзнавство | 16.00-16.45 | ||||
Коновал М. С. | Стрілецький гурток | 16.00-18.15 | ||||
Коновал М.С. | «Джура» | 16.00-18.15 | 16.00-18.15 | |||
Паньок В. І. | «Феміда» | 16.00-16.45 | 16.00-16.45 | |||
Синєгуб І. В. | Центр науково-технічної творчості | 16.00-16.45 | ||||
Москалець О. Ф. | Фізична лабораторія | 16.00-16.45 | ||||
Назаренко Л. М. | «Ватра» | 16.00-16.45 | ||||
Половецький О. Є. | Світ інформатики | 16.00-16.45 | ||||
Калашник З. М. | Дивослово | 16.00-16.45 | ||||
Кучеренко О. В. | Хімічний експеримент | 16.00-16.45 | ||||
Савчук О. М. | Меридіан | 16.00-16.45 | ||||
Тарабан Л. І. | Юні математики | 16.00-16.45 |
ГРАФІК РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ
НА 2019-2020 Н.Р.
ПІП | Напрям роботи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
Удянська О.А. | Науково-дослідницька робота з англійської мови | 16.00. | ||||
Паньок В.І. | Товариство юних істориків | 16.00. | 16.00. | |||
Коваль Н. П. | Науково-дослідницька робота з математики | 16.00 | ||||
Кушнір Т. М. | Дитяче наукове товариство « Ерудит» | 16.00. | ||||
Анікієнко В.І. | Мовно-літературне товариство | 16.00. | ||||
Крижанівська Л. Г. | Науково-дослідницька робота філологічного спрямування | 16.00. | ||||
Титок О. В. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00. | 16.00. | |||
Лісогор Л.І. | Товариство юних знавців англійської мови | 16.00. | . | |||
Боровських Н. М. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00 | ||||
Полякова Л.М. | Науково-дослідницька робота з інформатики | 16.00. | ||||
Галепа Л. І. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.50 | ||||
Колінько А.П. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00 | 16.00. | 16.00 | ||
Логвін Г.В. | Товариство юних географів | 16.00 | ||||
Федорова Г.І. | Товариство фізиків «Шанс» | 16.00 | 16.00 | |||
Паньок В. П. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00 | 16.00 | 16.00 | ||
Дейко Л. М. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00. | 16.00. | |||
Самусевич О.Б. | Індивідуальна програма розвитку дитини | 16.00. | ||||
Коцюк Г. Ф. | Науково-дослідницька робота природничого спрямування | 16.00. |
ГРАФІК РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ НА 2017-2018 Н.Р.
ПІБ | Напрям роботи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
Паньок В.І. | Товариство «Юні історики – майбутні державотворці» | 15.15 | ||||
Паньок В.П. | Інтелектуальний клуб «Віват,інтелект!» | 15.15 | ||||
Тарабан Л.І. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з математики | 17.00 | ||||
Костюкевич В.К. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з укр.мови та літ. | 16.00 | 16.00 | |||
Анікієнко В.І. | Мовно-літературне товариство | 16.45 | ||||
Канарська О.М. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з укр.мови та літ. | 15.30 | 15.30 | |||
Коваль Н.П. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з математики | 17.00 | 17.00. | |||
Лісогор Л.І. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з англійської мови | 18.00 | 18.00 | |||
Самусєвич О.Б. | Товариство юних біологів | 16.00 | 16.00 | |||
Римарєва Н.П. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з обслуговуючої праці | 16.00 | ||||
Колінько А.П. | Науково-дослідницька робота екологічного спрямування | 16.00 | 16.00 | |||
Логвін Г.В. | Товариство юних географів | 16.00 | 17.00 | |||
Федорова Г.І. | Товариство фізиків «Шанс» | 16.00 | 16.00 | |||
Дейко Л.М. | Інтелектуальний клуб «Віват,інтелект!» | 15.15 | ||||
Дейко Л.М. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з історії | 15.15 | ||||
Галепа Л.І. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини із зарубіж. літератури | 15.30 | ||||
Крупиціна Т.М. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з обслуговуючої праці | 17.00 | ||||
Синєгуб О.М. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з інформатики | 15.45. | ||||
Савчук О.М. | Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з географії | 15.30 |
Графік проведення факультативних та індивідуальних занять.
КЛАС | ПРЕДМЕТ | ДЕНЬ | ЧАС | ВЧИТЕЛЬ |
5-В | Математика | Четвер | 15.30- 17.00 | Ромашова В.П. |
6-Б | Математика | Середа | 15.30- 16.15 | Бреус В.В. |
6-Б | Історія | Понеділок | 15.30- 16.15 | Дейко Л М. |
6-В | Історія | Понеділок | 15.30- 16.15 | Медяна І.П. |
6-В | Укр.мова | Четвер | 15.30- 16.15 | Даньківська О.П |
6-Г | Математика | Понеділок | 15.30- 16.15 | Коваль Н.П. |
6-Г | Укр.мова | Вівторок | 15.30- 16.15 | Баяк Є.А. |
7-Б | Історія | Четвер | 15.30- 16.15 | Паньок В.І. |
7-Б | Математика | Понеділок | 16.20-17.05 | Коваль Н.П. |
7-В | Математика | Вівторок | 16.45-17.30 | Ромашова В.П. |
7-В | Укр.мова | Четвер | 16.00-16.45 | Даньківська О.П |
7-Г | Математика | Вівторок | 15.30- 16.15 | Коцюк Г.Ф. |
7-Г | Історія | Вівторок | 15.30- 16.15 | Дейко Л.М. |
8-А | Математика | Середа 1тижд. | 16.20-17.05 | Бреус В.В. |
8-А | Англ.мова | Середа | 15.30- 16.15 | Чічкан М.Ю. |
9-А | Укр.мова | Понеділок | 15.30- 16.15 | Даньківська О.П |
9-А | Історія | Середа | 15.30- 16.15 | Медяна І.П. |
10-А | Визначні постаті України | Середа | 15.30- 16.15 | Колінько А.П. |
10-А | Захисти себе від ВІЛ | Понеділок 2тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
10-А | Культура Великої Британії | П’ ятниця | 16.00-16.45 | Лісогор Л.І. |
10-А | Медіаграмотність | Понеділок | 15.30- 16.15 | Кушнір Т.М. |
10-А | Укр.мова | Вівторок | 16.00-16.45 | Анікієнко В.І. |
10-А | Укр.мова | Вівторок 1тижд. | 15.30- 16.15 | Баяк Є.А. |
10-Б | Розв’язування задач з параметрами | Середа | 15.30- 16.15 | Полякова Л.М. |
10-Б | Визначні постаті України | Вівторок | 15.30- 16.15 | Паньок В.І. |
10-Б | Захисти себе від ВІЛ | Вівторок 2тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
10-Б | Культура Великої Британії | Вівторок | 15.30- 16.15 | Петеліна Н.М. |
10-Б | Інформатика | Понеділок | 15.30- 16.40 | Полякова Л.М. |
10-В | Визначні постаті України | Середа | 16.20-17.05 | Медяна І.П. |
10-В | Захисти себе від ВІЛ | Середа 2тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
10-В | Математика | Вівторок | 16.00-16.45 | Ромашова В.П. |
10-В | Хімія | Понеділок | 16.20-17.05 | Байкова Л.Д. |
10-В | Біологія | Четвер | 15.30- 16.15 | Кобижча С.Д. |
10-В | Географія | Вівторок | 15.30- 16.15 | Савчук О.М. |
11-А | Визначні постаті України | Вівторок | 16.20-17.05 | Дейко Л.М. |
11-А | Захисти себе від ВІЛ | Понеділок 1тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
11-А | Українська мова | Четвер | 16.20-17.05 | Калашник З.М. |
11-А | Хімія | Понеділок | 15.30- 16.15 | Байкова Л.Д. |
11-А | Біологія | Середа | 15.30- 16.15 | Кобижча С.Д. |
11-Б | Захисти себе від ВІЛ | Вівторок 1тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
11-Б | Культура Великої Британії | Вівторок | 15.30- 16.15 | Чічкан М.Ю. |
11-Б | Визначні постаті України | Вівторок | 17.10- 17.55 | Дейко Л.М. |
11-Б | Укр.мова | Четвер | 15.30- 16.15 | Калашник З.М. |
11-Б | Екологія | Середа | 16.20-17.05 | Кобижча С..Д. |
11-В | Визначні постаті України | Понеділок | 15.30- 16.15 | Паньок В. І. |
11-В | Захисти себе від ВІЛ | Середа1 тижд. | 16.00-16.45 | Римарєва Н.П. |
11-В | Культура Великої Британії | Середа | 16.00-16.45 | Рябчич О. В. |
11-В | Укр.мова | Вівторок | 15.30- 16.15 | Канарська О. М. |
11-В | Інформатика | Середа | 15.30- 16.15 | Половецька С М |