Відповідно до розпорядження Деснянського селищного голови від 13 лютого 2018 року № 18 «Про призупинення освітнього процесу у Деснянському НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня», наказу відділу освіти Деснянської селищної ради № 08 від 13.02.2018 року в Деснянському НВК призупинено освітній процес з 14.02.2018 р. по 20.02.2018 р.(включно)

Під час високого ризику захворювання на ГРВІ не відвідуйте місця, де можливе велике скупчення людей.

2. За можливості зведіть до мінімуму поїздки у громадському транспорті (автобуси, тролейбуси, метро тощо).

3. Остерігайтеся близького контакту з людьми, які мають симптоми грипу або інших ГРВІ.

4. Часто мийте руки з милом. Якщо немає такої можливості, використовуйте спеціальні алкогольвмісні засоби для оброблення та знезараження рук.

5. Не торкайтесь слизових оболонок очей, носа, рота немитими руками.

6. При чханні та кашлі прикривайте рот одноразовою хустинкою. Забезпечте дитину такими хустинками.

7. Часто провітрюйте приміщення вдома та на роботі.

8. Уникайте поцілунків, обіймів, рукостискань тощо.

9. Не допускайте переохолодження або перегрівання організму.

10. Змащуйте слизові оболонки носа оксоліновою маззю.

11. Проводьте щоденне вологе прибирання кімнат.

12. Організовуйте повноцінне, вітамінізоване харчування з достатньою кількістю природних джерел вітаміну С (свіжі овочі та фрукти) та фітонцидів (часник, цибуля, імбир тощо).

13. При погіршенні самопочуття залишайтеся вдома, не займайтеся самолікуванням — викличте лікаря для обстеження та призначення ефективного лікування.

14. При появі ускладнень захворювання на грип не зволікайте. Організуйте госпіталізацію з метою отримання кваліфікованої допомоги медиків.

Звернення до батьків

За статистикою, щорічно на Чернігівщині за участю дітей трапляється більше ста надзвичайних подій, внаслідок яких гинуть або одержують травми десятки малюків і підлітків.

Особливо загострюється ситуація у період канікул, коли батьки не завжди належним чином контролюють дитячі розваги.

Основними причинами надзвичайних подій за участю дітей є небезпечні ігри з вогнем, вибухо – пожежонебезпечними предметами та приладами, хімічними речовинами, ігнорування правил дорожнього руху, перебування біля водоймищ, вживання неїстівних грибів чи отруйних рослин тощо.

Так, поблизу с. Хибалівка Куликівського району, скориставшись відсутністю належного контролю з боку батьків, 4-річний хлопчик гуляв схилом біля р. Десна, впав у воду і потонув. У с. Карильське Коропського району потонула у ставку 9-річна дівчина, яка без дозволу батьків з друзями пішла гратися до водойми.

У с. Линовиця Прилуцького району один з дев’ятикласників десь знайшов і поклав у кишеню штанів ампулу з невідомою речовиною. Через деякий час ампула тріснула. Внаслідок витікання рідини хлопець отримав опік ноги, а семикласниця, яка проходила поруч, отруїлася парами.

У с. Півнівщина Городянського району 5-річний хлопчик з 1,5-річною сестрою, залишились наодинці вдома, вигадали гру з сірниками та підпалили свої іграшки. У с. Олешня Ріпкинського району 7-річна дівчинка, також залишившись поза увагою батьків, під час гри з сірниками підпалила домашні речі. На щастя, в обох випадках дорослі вчасно виявили пожежі і діти не постраждали.

У с. Новоселівка Чернігівського району діти знайшли мінометну міну часів війни та почали з нею гратися. Вибух міг пролунати кожної секунди. На щастя, це своєчасно помітив місцевий 42-річний житель. Він одразу відвів дітей від небезпечного предмету та повідомив про подію рятувальників і міліцію.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки Чернігівської ОДА звертається до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпеки поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність на дорогах і водоймах, при поводженні з вогнем, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Виділяйте щоденно кілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюється ціною життя!

Кiлькiсть переглядiв: 532

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 15 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!