В Деснянському НВК відбувся конкурс "Найрозумніший ", в якому брали участь обдаровані учні 9-11 класів.
Переможницею стала Строкань Марія, учениця 9-Г класу
У навчальному центрі "Десна"
відбулись змагання учнів Козелецького району
На базі 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України, що у селищі Десна відбувся фінальний етап районного національно-патріотичного заходу
«Я – патріот».
Участь у фінальних змаганнях узяли 6 команд по 6 учнівї
Козелецької гімназії №1,
Деснянської гімназії,
Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2,
Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3,
Деснянської та Данівської ЗОШ І-ІІІ ст.
У загальнокомандному заліку
перемогу здобула
команда Деснянської гімназії
Щорічний гімназійний конкурс "Найрозумніший"
був проведений 25 листопада 2015 року.
Прояв інтелекту, розумових здібностей показали гімназисти середньої ланки та обрали найрозумнішого серед учнів 5-6 класів - нею стала
Свідницька Вікторія,6-А клас.
Вітаємо.
Склад комісії по підсумках конкурсів:
1. ЗДНВР – Паньок В.П.
2. ЗДНМР – Кушнір Т.М.
3. ЗДВР – Половецька С.М.
4. Вчитель укр..мови – Костюкевич В.К.
5. Вчитель фізичної культури – Слинчук А.Б.
6. Педагог – організатор - Назаренко Л.М.
7. Психолог гімназії – Фатєєва М.В.
8. Соціальний педагог – Якубенко І.А.
9. Голова учнівського парламенту - Новік А.
10. Голова батьківського комітету - Божок О.М.
11. Учениця 10 класу - Мозгова І.
Умови проведення конкурсу
Мета:
Конкурс проводиться з метою підвищення рівня навчання учнів, формування активної життєвої позиції та стимулювання школярів за результатами навчання та громадської діяльності.
Завданнями конкурсу є:
пошук шляхів найбільш повного використання можливостей школи для розкриття здібностей учнів та реалізації творчого потенціалу педагогічного колективу; стимулювання пізнавальної активності і творчої діяльності учнів на уроках та позакласний час; виявлення обдарованих дітей; виховання патріотизму, активної життєвої позиції учнів.
Термін проведення:
конкурс проводиться в період із вересня по травень поточного навчального року. Закінчення конкурсу знаменується підсумками і нагородженням переможців.
Оголошується конкурс на урочистій лінійці 1 вересня.
Нагородження переможців відбувається на святі Останнього дзвоника за участі представника спонсора – Благодійного фонду Рудьковського «Сила добра».
Журі:
до складу журі обов’язково повинні входити представник дирекції школи, голова батьківського комітету та лідер учнівського самоврядування.
Призовий фонд:
призовий фонд забезпечує і передає навчальному закладу для вручення переможцям Благодійний фонд Рудьковського «Сила добра». Загальна суму призового фонду не може перебільшувати 4 тис. грн. і розподіляється за номінаціями таким чином:
Конкурс проводиться у таких номінаціях:
1. Учень року
Оголошується у двох вікових категоріях: 5-8 класи, 9-11 класи.
Критерії оцінювання:
- успішність у навчанні;
- поведінка;
- участь у різнорівневих конкурсах, спортивних змаганнях, предметних олімпіадах, МАН, конференціях, фестивалях, акціях та ін.;
- участь у громадському житті навчального закладу.
У кожній віковій категорії визначається тільки один переможець, який нагороджується премією 500 грн. (п’ятсот гривень 00 коп.).
2. Кращий клас року
Оголошується серед 5-11 класів.
Критерії оцінювання:
- загальний рівень успішності учнів класу;
- чистота і порядок в класі;
- дисципліна на уроках;
- громадсько-корисна діяльність класу (наприклад, допомога ветеранам, збір книг для бібліотеки, проведення суботника у міському парку і тд.).
Визначається тільки один переможець, який нагороджується премією – 2 тис. грн. (дві тисячі гривень 00 копійок)
3. Конкурс «кращий українознавець»
Критерії оцінювання:
1) Оцінки з предметів: українська мова, українська література, історія – не нижче 11 балів.
2) Участь у конкурсах та олімпіадах з даних предметів оцінюється за шкалою :
Зайняте місце | районні | Обласні | всеукраїнські |
І місце | 5 балів | 10 балів | 15 балів |
ІІ місце | 4 бали | 6 бали | 8 бали |
ІІІ місце | 3 бали | 4 бали | 5 бали |
Визначається три призових місця, кожному з яких відповідає така грошова премія:
1 місце – 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят гривень 00 коп).;
2 місце – 150 гривень 00 коп. (сто п’ятдесят гривень 00 коп);
3 місце – 100 гривень 00 коп. (сто гривень 00 коп).
ПІДСУМКИ ВНУТРІШНЬОГІМНАЗІЙНИХ КОНКУРСІВ
2015 - 2016 Н.Р.
конкурс "Кращий українознавець 2015 - 2016 н.р."
( 5-11 класи)
· в паралелі 9-11 класи найбільшу кількість балів отримала учениця 9-Б класу Богомолова Анастасія, 9-Б клас,
І місце , ( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
Чурікова Ольга, 10-Б клас- ІІ місце, ( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 150 грн.)
Цимбал Олександр, 9-Б клас - ІІІ місце, ( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 100 грн.)
конкурс "Кращий учень 2015 - 2016 н.р."
( 5-11 класи)
· в паралелі 9-11 класи найбільшу кількість балів отримав учень 10-А класу Білецький Денис ( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
конкурс " Кращий клас 2015 - 2016 н.р."
(5-11 класи)
· в паралелі 5-8 класи – 6-Б клас, кл.кер. Логвін Г.В. ( клас отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 1000 грн.)
· в паралелі 9-11 класи –11 клас, кл.кер. Баяк Є.А.( клас отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 1000 грн.)
ПІДСУМКИ
ВНУТРІШНЬОГІМНАЗІЙНИХ КОНКУРСІВ
2014 - 2015 Н.Р.
Конкурс
«Кращий українознавець 2014 – 2015 н.р»
( 5-11 класи)
· в паралелі 5-8 класи найбільшу кількість балів ( 24) отримала учениця 8-Б класу Богомолова Анастасія ( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
· в паралелі 9-11 класи найбільшу кількість балів (6 ) отримала учениця 9-Б класу Чурікова Ольга( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
Конкурс
«Кращий учень 2014 – 2015 н.р»
( 5-11 класи)
· в паралелі 5-8 класи найбільшу кількість балів ( 38 ) при найвищому середньому балу навченості за рік (11)отримала учениця 8-Б класу Богомолова Анастасія( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
· в паралелі 9-11 класи найбільшу кількість балів (22 ) при найвищому середньому балу навченості за рік (11.4 ) отримав учень 10 класу Заклюка Ігор( отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 500грн)
Конкурс
«Кращий клас
2014 – 2015 н.р»
( 5-11 класи)
· в паралелі 5-8 класи – 6-А клас, кл.кер. Титок О.В. ( клас отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 1000 грн.)
· в паралелі 9-11 класи –10клас, кл.кер. Баяк Є.А.( клас отримує від Благодійного фонду М.Рудьковського 1000 грн.)