Вітаємо

учнів Деснянського НВК переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу

2017-2018 н.р.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Кузнєцов Тимур І 6-г Математика Коваль Н.П.
2. Мирошниченко Дмитро І 8-б Математика Тарабан Л.І
3. Киливник Володимир І 9-г Математика Коваль Н.П.
4. Демух В’ячеслав І 10-а Математика Тарабан Л.І
5. Жерибор Артем І 11-а Математика Бреус В.В.
6. Богомолова Анастасія І 11-в Укр..мова Канарська О.М.
7. Крачковська Діана І 7-б Укр..мова Баяк Є.А.
8. Свідницька Вікторія І 8-в Укр..мова Анікієнко В.І.
9. Кузнєцова Анастасія І 9-в Укр..мова Колінько А. П.
10. Сичук Анастасія І 10-в Укр..мова Калашник З. М.
11. Логвін Артем І 8-в Історія Паньок В.П.
12. Частоколян Вероніка І 9-г Історія Колінько А. П.
13. Косяк Ігор І 10-а Історія Колінько А. П.
14. Цимбал Олександр І 11-в Історія Паньок В.І.
15. Богомолова Анастасія І 11-в Географія Логвін Г.В.
16. Антоненко Владислав І 10-а Географія Колінько А. П.
17. Строкань Марія І 9-г Географія Логвін Г.В.
18. Логвін Артем І 8-в Географія Логвін Г.В.
19. Однодворець Ілля І 11-в Інформатика Половецький О.Є.
20. Синєгуб Дмитро І 10-а Інформатика Половецький О.Є.
21. Палажченко Максим І 9-г Інформатика Половецька С.М
22. Горбач Дмитро І 8-б Інформатика Полякова Л. М.
23. Шапаренко Артем І 7-г Фізика МоскалецьО.Ф.
24. Горбач Дмитро І 8-б Фізика Федорова Г.І.
25. Биковець Олександр І 9-б Фізика МоскалецьО.Ф.
26. Косяк Ігор І 10-а Фізика Римарєв К.Є.
27. Чертов Максим І 11-в Фізика Федорова Г.І.
28. Горбач Дмитро І 8-б Інформаційні технології Полякова Л. М.
29. Андрійчук Руслан І 9-в Інформаційні технології Полякова Л.М.
30. Синєгуб Дмитро І 10-а Інформаційні технології І Половецький О.Є.
31. Однодворець Ілля І 11-в Інформаційні технології Половецький О.Є.
32. Чеботаєв Олександр І 11-а Екологія Кобижча С.Д.
33. Карпенко Юлія І 10-а Екологія Колінько А.П.
34. Панченко Ірина І 7-в Хімія Байкова Л.Д.
35. Цвєткова Валерія І 8-а Хімія Байкова Л.Д.
36. Слюсар Олександр І 10-а Хімія Кучеренко О.В.
37. Щербаков Ярослав І 11-в Хімія Кучеренко О.В.
38. Пропст Максим І 9-б Правознавство Дейко Л.М.
39. Слюсар Олександр І 10-а Правознавство Паньок В.І.
40. Богомолова Анастасія І 11-в Правознавство Паньок В.І.
41. Цвєткова Валерія І 8-а Біологія Семків О.В.
42. Воробей Анна І 10-а Біологія Самусевич О.Б.
43. Якименко Євгенія І 11-в Біологія Самусевич О.Б.
44. Богомолова Анастасія І 11-в Економіка Логвін Г.В.
45. Авер’яненко Богдана І 9-г Трудове навчання Римарєва Н.П.
46. Титок Аліна І 9-г Трудове навчання Крупиціна Т.М.
47. Руденко Діана І 11-в Трудове навчання Римарєва Н.П.
48. Биковець Дмитро І 10-в Трудове навчання Прокопець О.В.
49. Кузьменко Андрій І 11-а Трудове навчання Прокопець О.В.
50. Сичук Анастасія І 10-в Російська мова Боровських Н.М. Галепа Л.І.
51. Корабельський Тарас І 9-б Російська мова Боровських Н.М. Галепа Л.І.
52. Свідницька Вікторія І 8-в Англійська мова Лісогор Л.І.
53. Кузнєцова Анастасія І 9-в Англійська мова Петеліна Н.М.
54. Демух В’ячеслав І 10-в Англійська мова Лісогор Л.І.
55. Богомолова Анастасія І 11-в Англійська мова Лісогор Л.І.
56. Жерибор Артем І 11-а Астрономія Москалець О.Ф.
57. Титок Аліна І 10-в Астрономія Москалець О.Ф.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Білоус Дарія ІІ 7-б Математика Коваль Н.П.
2. Крикун Катерина ІІ 10-б Укр.мова та літ. Титок О.В.
3. Шморгуненко Іван ІІ 11-а Укр.мова та літ. Калашник З.М.
4. Кравченко Тетяна ІІ 9-в Біологія Самусевич О.Б.
5. Чеботаєв Олександр ІІ 11-б Біологія Кобижча С. Д.
6. Тіток Тетяна ІІ 9-г Географія Логвін Г.В.
7. Логвін Артем ІІ 8-б Географія Логвін Г.В.
8. Якименко Євгенія ІІ 11-в Географія Логвін Г.В.
9. Тіток Тетяна ІІ 9-г Хімія Кучеренко О.В.
10. Синєгуб Дмитро ІІ 10-а Хімія Кучеренко О.В.
11. Жерибор Артем ІІ 11-а Хімія Байкова Л.Д.
12. Свідницька Вікторія ІІ 8-в Німецька мова Лісогор Л.І.
13. Наумнеко Яна ІІ 9-в Німецька мова Петеліна Н.М.
14. Грей Максим ІІ 8-в Англ..мова Лісогор Л.І.
15. Гоярин Аліна ІІ 9-в Англ.мова Петеліна Н.М.
16. Магда Анастасія ІІ 10-б Англ.мова Петеліна Н.М
17. Герасименко Євгенія ІІ 7-а Фізика Римарєв К.Є.
18. Оношко Всеволод ІІ 8-б Фізика Федорова Г.І.
19. Строй Ігор ІІ 9-г Фізика Федорова Г.І.
20. Синєгуб Дмитро ІІ 10-а Фізика Римарєв К.Є.
21. Жерибор Артем ІІ 11-а Фізика Москалець О.Ф.
22. Костюченко Святослав ІІ 11-а Астономія Москалець О.Ф
23. Нікітенкова Олександра ІІ 10-в Астономія Москалець О.Ф
24. Богомолова Анастасія ІІ 11-в Економіка Логвін Г.В.
25. Корабельський Тарас ІІ 9-б Інформаційні технології Колінько О.М.
26. Дмітрієв Ярослав ІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.
27. Ящук Ігор ІІ 9-б Трудове навчання Прокопець О.В.
28. Прохоренко Владислав ІІ 10-в Трудове навчання Прокопець О.В.
29. Портний Сергій ІІ 10-а Трудове навчання Прокопець О.В.
30. Явтушинська Анастасія ІІ 8-а Трудове навчання Крупиціна Т.М.
31. Кравченко Тетяна ІІ 9-в Правознавство Паньок В.І.
32. Карпенко Юлія ІІ 10-а Правознавство Паньок В.І.
33. Однодворець Ілля ІІ 11-в Правознавство Паньок В.І.
34. Цветкова Валерія ІІ 8-а Історія Дейко Л.М.
35. Кузнєцова Анастасія ІІ 9-в Історія Колінько А.П.
36. Голуб Владислав ІІ 10-а Історія Колінько А.П.
37. Шморгуненко Іван ІІ 11-а Історія Дейко Л.М.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Однодворець Ілля ІІІ 11-в Фізика Федорова Г.І.
2. Руденко Діана ІІІ 11-в Астрономія Федорова Г.І.
3. Кравченко Тетяна ІІІ 9-в Біологія Самусевич О.Б.
4. Головатюк Владислав ІІІ 8-в Англійська мова Лісогор Л.І.
5. Горбач Дмитро ІІІ 8-б Математика Тарабан Л.І.
6. Куренна Катерина ІІІ 7-г Українська мова Галепа Л.І.
7. Гришко Анна ІІІ 9-б Українська мова Даньківська О.П.
8. Зінченко Євгенія ІІІ 9-г Географія Логвін Г.В.
9. Горбач Дмитро ІІІ 8-б Хімія Кучеренко О.В.
10. Строй Ігор ІІІ 9-г Хімія Кучеренко О.В.
11. Чеботаєв Олександр ІІІ 11-а Хімія Байкова Л.Д.
12. Спіцин Павло ІІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.

19 травня на передодні Дня Науки в Гарнізонному будинку офіцерів відбулося свято «Обдарованість 2017». В цей день учні громади отримала подяки, сертифікати на одноразову грошову винагороду та сертифікати на щомісяні стипендії за участь у всеукраїнських, обласних олімпіадах , конкурсах та змаганнях. А їх наставники - вчителі отримали сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди.

/Files/images/sekretar_2017/fba146eaedd4790a31ca5b90ad7576db.jpg/Files/images/sekretar_2017/94b498ebcf256e678aa033ad37929857.jpg/Files/images/sekretar_2017/38204fc441903c9293be3bb8a363bd4b.jpg/Files/images/sekretar_2017/24cf1d23b7a634c2e3dd68d90acdf5ba.jpg/Files/images/sekretar_2017/eb13df42dc49985095ad5f8dec64f835.jpg/Files/images/sekretar_2017/0dbfa1d76a4a392a2c0135bba7163825.jpg

18 травня 2017 року Чернігівська обласна держадміністрація вітала шістдесят школярів та студентів з Чернігівщини, які вибороли протягом поточного навчального року 66 відзнак Всеукраїнських та Міжнародних змагань з різних наукових дисциплін. Ми горді, що серед переможців є і наша гімназистка, учениця 10 класу Богомолова Анастасія, яка отримала диплом ІІІ ступеня на всеукраїнському рівні за мовно - літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка. (наставник- учитель української мови та літератури Канарська Ольга Миколаївна).

Подяку голови облдержадміністрації В.П.Куліча отримав також директор Деснянської гімназії Римарєв Костянтин Євгенійович за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу розвитку творчих здібностей учнів, підготовку переможців всеукраїнських інтелектуальних змагань.

Вітаємо Настю та Костянтина Євгенійовича з почесними нагородами та бажаємо подальшого творчого, інтелектуального зростання. Хай Успіх та Фортуна ніколи не покидають вас.

/Files/images/sekretar_2016/novini/18491642_1167030070075351_2859093649532804258_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18517919_1167028553408836_4200113395799736422_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18588715_1167030090075349_5487723618264761769_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18620508_1167028990075459_3141163778090708543_o.jpg

Вітаємо

учнів Деснянської гімназії переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІІ етапу 2016-2017 н.р.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас Диплом Учитель
1. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 10 ІІІ Канарська О.М.
2. Укр.мова і літ-ра Чурікова Ольга 11 ІІІ Костюкевич В.К.
3. Історія Цимбал Олександр 10 ІІІ Паньок В.І.
4. Географія Богомолова Анастасія 10 ІІ Логвін Г.В.
5. Географія Антоненко Владислав 9 ІІІ Колінько А.В
6. Географія Строкань Марія 8 ІІІ Логвін Г.В.
7. Географія Дяченко Єлизавета 11 ІІІ Логвін Г.В.
8. Англійська мова Богомолова Анастасія 10 ІІІ Лісогор Л.І.
9. Трудове навчання (обслуговуюча праця) Авер’яненко Богдана 8 ІІІ Римарєва Н.П.
10. Біологія Воробей Анна 9 ІІ Самусевич О.Б.
11. Екологія Карпенко Юлія 9 ІІІ Колінько А.П.
12. Екологія Білецький Денис 10 ІІ Колінько А.П.
13.Мовно-літературний конкурс
ім. Т. Шевченка
Богомолова Анастасія10ІІКанарська О.М.
14.Мовно-літературний конкурс
ім. Т. Шевченка
Свідницька Вікторія7ІІАнікієнко В.І.
15.Мовний конкурс ім. П. ЯцикаБогомолова Анастасія10ІКанарська О.М.


Вітаємо

учнів Деснянської гімназії переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу

2016-2017 н.р.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Починок Юрій І 8-а Математика Коваль Н.П.
2. Антоненко Владислав І 9-а Математика Тарабан Л.І.
3. Однодворець Ілля І 10 Математика Коваль Н.П.
4. Сорокіна Олександра І 11-а Математика Тарабан Л.І.
5. Свідницька Вікторія І 7-а Укр.мова Анікієнко В.І.
6. Карпенко Жанна І 8-а Укр.мова Титок О.В.
7. Богомолова Анастасія І 10 Укр.мова Канарська О.М.
8. Чурікова Ольга І 11-б Укр.мова Костюкевич В.К.
9. Частоколян Вероніка І 8-а Історія Колінько А.П.
10. Голуб Владислав І 9-а Історія Колінько А.П.
11. Цимбал Олександр І 10 Історія Паньок В.І.
12. Чурікова Ольга І 11-б Історія Паньок В.І.
13. Гриценко Стелла І 5-б Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Анікієнко В.І.
14. Свідницька Вікторія І 7-а Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Анікієнко В.І.
15. Карпенко Жанна І 8-а Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Титок О.В.
16. Богомолова Анастасія І 10 Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Канарська О.М.
17. Строкань Марія І 8-а Географія Логвін Г.В.
18. Антоненко Владислав І 9-а Географія Колінько А.П.
19. Богомолова Анастасія І 10 Географія Логвін Г.В.
20. Дяченко Єлизавета І 11-б Географія Логвін Г.В.
21. Юрченко Юрій І 9-б Мовн. конкурс ім.. П. Яцика Титок О.В.
22. Богомолова Анастасія І 10 Мовн. конкурс ім. П. Яцика Канарська О.М.
23. Чурікова Ольга І 11-б Мовн. конкурс ім. П. Яцика Костюкевич В.К.
24. Палажченко Максим І 8-а Інформатика Половецька С.М.
25. Бут Максим І 9-б Інформатика Полякова Л.М.
26. Однодворець Ілля І 10 Інформатика Половецький О.Є.
27. Сорокіна Олександра І 11-а Інформатика Половецький О.Є.
28. Горбач Дмитро І 7-а Фізика Федорова Г.І.
29. Косяк Ігор І 9-а Фізика Римарєв К.Є.
30. Чертов Максим І 10 Фізика Федорова Г.І.
31. Білецький Денис І 11-А Фізика Римарєв К.Є.
32. Однодворець Ілля І 10 Інформаційні технології Половецький О.Є.
33. Білецький Денис І 11-а Інформаційні технології Половецька С.М.
34. Собора Владислав І 10 Астрономія Федорова Г.І.
35. Білецький Денис І 11-а Екологія Колінько А.П.
36. Карпенко Юлія І 9-а Екологія Колінько А.П.
37. Кузнєцова Анастасія І 8-б Англійська мова Петеліна Н.М.
38. Демух В’ячеслав І 9-а Англійська мова Лісогор Л.І.
39. Богомолова Анастасія І 10 Англійська мова Лісогор Л.І.
40. Воробей Анна І 9-а Біологія Самусевич О.Б.
41. Приходько Євгеній І 11-а Біологія Самусевич О.Б.
42. Тіток Тетяна І 8-а Хімія Кучеренко О.В.
43. Білецький Денис І 11-а Хімія Кучеренко О.В.
44. Косяк Ігор І 9-а Правознавство Паньок В.І.
45. Авер’яненко Богдана І 8-а Трудове навчання Римарєва Н.П.
46. Руденко Діана І 10 Трудове навчання Римарєва Н.П.
47. Пасьоха Богдан І 9-а Трудове навчання Прокопець О.В.
48. Приходько Євгеній І 11-а Економіка Логвін Г.В.
49. Науменко Яна І 8-б Нім.мова Петеліна Н.М.
50. Антоненко Владислав І 9-а Нім.мова Лісогор Л.І.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Юрченко Юрій ІІ 9-б Укр.мова Титок О.В.
2. Тертишний Андрій ІІ 6-а Математика Коваль Н.П.
3. Якименко Євгенія ІІ 10 Біологія Самусевич О.Б.
4. Кузнєцова Анастасія ІІ 8-б Біологія Самусевич О.Б.
5. Крикун Катерина ІІ 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Титок О.В.
6. Гриценко Стелла ІІ 5-б Мовн. конкурс ім. П. Яцика Анікієнко В.І.
7. Карпенко Жанна ІІ 8-а Мовн. конкурс ім. П. Яцика Титок О.В.
8. Демух В’ячеслав ІІ 9-а Хімія Кучеренко О.В.
9. Однодворець Ілля ІІ 10 Хімія Кучеренко О.В.
10. Крикун Катерина ІІ 9-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
11. Андрійчук Руслан ІІ 8-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
12. Дяченко Єлизавета ІІ 11-б Англ.мова Рябчич О.В.
13. Строй Ігор ІІ 8-а Фізика Федорова Г.І.
14. Чурікова Ольга ІІ 11-а Астономія Римарєв К.Є.
15. Аксьонова Олена ІІ 10 Правознавство Паньок В.І.
16. Білецький Денис ІІ 11-а Правознавство Паньок В.І.
17. Куриленко Руслана ІІ 8-а Трудове навчання Римарєва Н.П.
18. Строкань Марія ІІ 8-а Російська мова Кушнір Т.М.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Свідницька Вікторія ІІІ 7-а Математика Тарабан Л.І.
2. Крачковська Діана ІІІ 6-а Мовно-літ. конкурс ім. Т.Шевченка Баяк Є.А.
3. Крачковська Діана ІІІ 6-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Баяк Є.А.
4. Нелюба Аркадій ІІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.

Список переможців та призерів

ІІІ етапу( обласного)

Всеукраїнських олімпіад, конкурсів,

МАН 2015-2016 н.р.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас .Диплом Учитель
1. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 9 ІІ Канарська О.М.
2. Фізика Заклюка Ігор 11 ІІІ Римарєв К.Є.
3. Географія Богомолова Анастасія 9 І Логвін Г.В.
4. Математика Сорокіна Олександра 10 ІІ Тарабан Л.І.
5. Математика Антоненко Владислав 8 ІІІ Половецька С.М.
6. Біологія Марченко Тетяна 11 ІІІ Самусевич О.Б.
7. Географія Новик Альона 11 ІІІ Логвін Г.В.
8. Екологія Білецький Денис 10 ІІІ Колінько А.П.
9. Мовний український конкурс ім.. П. Яцика Богомолова Анастасія 9 І Канарська О.М.
10. Захист наукової роботи МАН України з екології Білецький Денис 10 ІІ Колінько А.П.


Урочистий гімназійний захід

"Учитись, щоб знати, вміти та творити",

присвячений вшануванню переможців

учнівських конкурсів та олімпіад.

"Учитись, щоб знати, вміти та творити"


"Ми надія твоя, Україно!"

Урочистий захід,

присвячений переможцям

Всеукраїнських учнівських олімпіад.

сел. Козелець, квітень 2016 р.

Ми надія твоя, Україно!


2015 - 2016 навчальний рік

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

ІІ ЕТАПУ (районного)

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

З БАЗОВИХ ПРЕДМЕТІВ.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Антоненко Владислав І 8-а Математика Половецька С.М.
2. Сорокіна Олександра І 10-а Математика Тарабан Л.І.
3. Богомолова Анастасія І 9-б Укр..мова Канарська О.М.
4. Голуб Владислав І 8-а Історія Колінько А.П.
5. Цимбал Олександр І 9-б Історія Паньок В.І.
6. Богомолова Анастасія І 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Канарська О.М.
7. Богомолова Анастасія І 9-б Географія Логвін Г.В.
8. Богомолова Анастасія І 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Канарська О.М.
9. Свідницька Вікторія І 6-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Анікієнко В.І.
10. Однодворець Ілля І 9-а Інформатика Половецький О.Є.
11. Сорокіна Олександра І 10-а Інформатика Половецький О.Є.
12. Слюсаренко Максим І 11 Інформатика Половецький О.Є.
13. Строй Ігор І 7-а Фізика Федорова Г.І.
14. Заклюка Ігор І 11 Фізика Римарєв К.Є.
15. Крикун Катерина І 8-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
16. Однодворець Ілля І 9-а Інформаційні технології Половецький О.Є.
17. Заклюка Ігор І 11 Астрономія Римарєв К.Є.
18. Білецький Денис І 10-а Екологія Колінько А.П.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Заклюка Ігор ІІ 11 Математика Коваль Н.П.
2. Чурікова Ольга ІІ 10-б Укр.мова та літ - ра Костюкевич В.К.
3. Воробей Анна ІІ 8-а Біологія Самусевич О.Б.
4. Марченко Тетяна ІІ 11 Біологія Самусевич О.Б.
5. Чурікова Ольга ІІ 10-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Костюкевич В.К.
6. Антоненко Владислав ІІ 8-а Географія Колінько А.П.
7. Дяченко Єлизавета ІІ 10-б Географія Логвін Г.В.
8. Новик Альона ІІ 11 Географія Логвін Г.В.
9. Заклюка Ігор ІІ 11 Хімія Кучеренко О.В.
10. Ягода Олександр ІІ 8-б Інформатика Полякова Л.М.
11. Богомолова Анастасія ІІ 9-б Англ..мова Лісогор Л.І.
12. Андріянова Тетяна ІІ 11 Англ.мова Удянська О.А.
13. Косяк Ігор ІІ 8-а Фізика Римарєв К.Є.
14. Білецький Денис ІІ 10-а Фізика Римарєв К.Є.
15. Сорокіна Олександра ІІ 10-а Астономія Римарєв К.Є.
16. Трубенок Дарина ІІ 11 Економіка Логвін Г.В.
17. Логвиненко Вероніка ІІ 11 Екологія Колінько А.П.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Починок Юрі й ІІІ 7-а Математика Коваль Н.П.
2. Чурікова Ольга ІІІ 10-б Історія Паньок В.І.
3. Крачковська Діана ІІІ 5-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Баяк Є.А.
4. Чурікова Ольга ІІІ 10-б Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Костюкевич В.К.
5. Титок Анастасія ІІІ 9-а Правознавство Паньок В.І.
6. Дворник Катерина ІІІ 11 Правознавство Паньок В.І.
7. Білецький Денис ІІІ 10-а Хімія Кучеренко О.В.
8. Руденко Діана ІІІ 9-б Трудове навчання Римарєва Н.П.
9. Білецький Денис ІІІ 10-а Інформаційні технології Половецька С.М.

Всього : 44

І місць – 18

ІІ місць – 17

ІІІ місць – 9


У листопаді 2014 року

був проведений II етап Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Список переможців та призерів

ІІІ етапу( обласного)

Всеукраїнських олімпіад.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас Місце Учитель
1. Фізика Заклюка Ігор 10 ІІІ Римарєв К.Є.
2. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 8 ІІІ Канарська О.М.
3. Математика Сорокіна Олександра 9 ІІ Тарабан Л.І.
4. Географія Богомолова Анастасія

фінал України
8 І


19
Логвін Г.В.
5. Історія Цимбал Олександр 8 ІІІ Паньок В.І.
6. Конкурс ім.. Т.Шевченка



Богомолова Анастасія

фінал України
8




І


диплом ІІІ ст.
Канарська О.М.
7. Захист наукової роботи МАН України Крилова Ольга 10 ІІ Колінько А.П.
8. Захист наукової роботи МАН України Мирончук Юлія 11 ІІІ Крижанівська Л.Г.

14.05. 2015 р. в Чернігівській облдержадміністрації губернатор Чернігівської області В.Куліч
нагородив дипломом переможця
ученицю 8 класу
Богомолову Анастасію, яка під керівництвом вчителя Канарської О.М.
виборола перемогу у конкурсі Т.Шевченка.

/Files/images/IMG_20150514_121146.jpg

/Files/images/IMG_20150514_131242.jpg

Зустріч керівників районної держадміністрації з переможцями Всеукраїнських олімпіад та МАН.

/Files/images/getImage.jpg

/Files/images/getImage (1).jpg /Files/images/getImage (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 314

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 29 Жовтня 2018

Цей сайт безкоштовний!