Голова профспілкової організації Деснянського НВК
ТИТОК
Олена Володимирівна

/Files/images/titok_ov/IMG.jpg

/Files/images/titok_ov/Рисунок1.png

Список педагогічних працівників Деснянського НВК

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові посада
1. Анікієнко Валентина Іванівна учитель укр. мови та літ.
2. Афіногенова Тетяна Володимир. учитель фізичної культури
3. Бабій Світлана Василівна учитель муз.мистецтва
4. Байкова Людмила Дмитрівна учитель хімії та біології
5. Баяк Євгенія Анатоліївна учитель ук.мови та л-ри
6. Бондар Алла Петрівна зав.бібліот.
7. Боровик Оксана Миколаївна учитель анг.мови
8. Боровських Наталія Миколаївна заступник з навчально- виховної роботи
9. Бреус Валентина Володимирівна уч.математика
10. Гаєва Весняна Володимирівна декретна відп.
11. Галепа Любов Іванівна учит.укр мов.л-ри, зар.літ.
12. Головко Валентина Борисівна зав. бібліотекою
13. Гоцик Юлія Василівна учитель поч класів, вих. ГПД
14. Гриневич Леонід Тимофійович учитель ЗВ
15. Грицаєнко Валентина Миколаївна уч.поч.класів
16. Даньківська Ольга Петрівна уч.укр.мови, літ-ри
17. Дейко Лариса Михайлівна учит.історії, права
18. Демидко Олена Ігорівна уч.фіз-ри, інформ. хореогр.
19. Діденко Тетяна Анатоліївна учитель-логопед
20. Дудка Ірина Миколаївна уч.англ.мови
21. Заболотна Тетяна Миколаївна вч.початкових класів
22. Калашник Зінаїда Миколаївна учитель укр.мови
23. Канарська Ольга Миколаївна учитель ук.м,л-ри, св..л-ри
24. Караман Ірина Валеріївна уч. почат.класів
25. Кобижча Світлана Дмитрівна уч.біології, хімії,ЗВ
26. Коваль Наталія Петрівна учитель математики
27. Колінько Альвіна Петрівна учитель іст,геогр.,екол.
28. Колінько Олена Миколаївна учитель матем. та основ інформ
29. Коновал Микола Сергійович Учит фіз..культ,ЗВ
30. Корзаченко Олег Іванович учитель фізкультури
31. Коров’янська Любов Петрівна уч.почат.класів
32. Костюкевич Валентина Ксенофонтівна учитель ук.мови.ю л-ри, св..літ
33. Костюченко Ніна Василівна уч.поч.класів
34. Коцюк Галина Федорівна учитель математики, фізики, інформ.
35. Крайня Ольга Вікторівна уч.поч.класів
36. Крижанівська Людмила Григорівна учитель зар.літ.
37. Крупіцина Тетяна Миколаївна уч.обсл.праці
38. Кудря Тетяна Олегівна уч.початкових кл
39. Кучеренко Ольга Валентинівна учитель хімії
40. Кушнір Тетяна Миколаївна заст.д,учитель зар.літ
41. Лісова Оксана Григорівна уч.початкових класів
42. Лісогор Любов Ігорівна учитель англ., нім мов
43. Логвиненко Наталия Миколаївна вч.початкових класів
44. Логвін Галина Вікторівна учитель геогр., екон,природ
45. Лоєнко Ольга Дмитрівна вч. початкових класів
46. Медяна Інна Петрівна вчитель історії
47. Миронова Лідія Миколаївна учитель зар.літ
48. Москалець Олена Федорівна учитель фізики, астрономії
49. Мотєв Сергій Павлович уч.фізкультури
50. Муха Любов Федосівна уч.поч. класів
51. Назаренко Лариса Михайлівна учитель
52. Опришкова Лариса Миколаївна уч. англ. мови
53. Паньок В’ячеслав Іванович учитель історії
54. Паньок Валентина Петрівна заст.директора,учитель іст
55. Петеліна Наталія Миколаївна учитель англ., нім.мови
56. Половецька Світлана Миколаївна заст.директора,учитель інформ.
57. Половецький Олександр Євгенійович учитель математики, інф.
58. Полякова Людмила Миколаївна учитель інф, матем
59. Прокопець Олексій Володимирович учитель тр.навч.
60. Пухальська Любов Михайлівна уч.поч.класів
61. Радіонова-Єрьоменко Ольга Борисівна учитель рос.мови
62. Римарєв Костянтин Євгенійович директор,учитель фізики
63. Римарєва Наталія Петрівна учитель осн.зд,труд навч.
64. Ромашова Валентина Петрівна уч.математики, інф.,економ.
65. Рябчич Ніна Федотівна уч.поч.класів, інд.
66. Рябчич Олена В’ячеславівна учитель англ..мови
67. Савчук Оксана Миколаївна вчитель географії, біології
68. Самусевич Ольга Борисівна учитель біології
69. 7 Семків Ольга Василівна педагог-організатор
70. Серебрякова Ірина Олександрівна учитель фізкультури
71. Синєгуб Ірина Валеріївна уч.інформатики
72. Слинчук Андрій Борисович учитель фіз..культ
73. Тарабан Лідія Іллівна учитель математики
74. Тимошенко Лідія Михайлівна Заст упник з навчально-виховної роботи
75. Титок Олена Володимирівна учитель укр. мови та літератури
76. Удянська Олена Анатоліївна учитель англ., нім. мови
77. Фатєєва Марина Віталіївна практ. психолог
78. Федорова Галина Іванівна учитель фізики, астрономії
79. Хицюк Наталія Іванівна д/відп уч.англ.мови
80. Чеботаєва Галина Іванівна уч.поч.класів
81. Чиж Антоніна Миколаївна уч.поч.класів
82. Чічкан Марина Юріївна вчитель анг.мови
83. Шинкаренко Любов Миколаївна уч.поч. класів
84. Якубенко Ірина Анатоліївна соц.педагог,обр.мист

Список технічних працівників Деснянського НВК

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові посада
1. Бабій Зоя Василівна Прибиральниця служб приміщень
2. Борисова Галина Василівна Гардеробниця
3. Борщ Антоніна Петрівна Прибиральниця служб прим
4. Велігоша Петро Петрович Роб.з компл. обслугов і ремонту будівель
5. Гула Тетяна Петрівна Прибиральниця служб приміщень
6. Гурова Любов Петрівна Гардеробниця
7. Дорошенко Наталія Михайлівна Секретар
8. Жабинець Ольга Володимирівна Двірник
9. Іллєнко Людмила Миколаївна Прибиральниця служб приміщень
10. Калина Лідія Петрівна Прибиральниця служб приміщень
11. Кіпа Світлана Володимирівна Прибиральниця служб приміщень
12. Коваленко Людмила Олексіївна Гардеробниця
13. Колоша Петро Іванович Сторож
14. Кузьменко Віра Миколаївна Прибиральниця служб приміщень
15. Лахман Володимир Петрович Роб.з компл. обслугов і ремонту будівель
16. Лелюшок Світлана Миколаївна Гардеробниця
17. Міненок Євген Двірник
18. Мушик Світлана Василівна лаборант каб.хімії
19. Прибиральниця служб приміщень Прибиральниця служб приміщень
20. Прохоренко Микола Григорович Сторож
21. Рекун Володимир Михайлович Заступник директора з господарської роботи
22. Рябченко Валентина Олександрівна Прибиральниця служб приміщень
23. Святенко Лариса Віталіївна Лаборант фізики
24. Тихоненко Ніна Пантеліївна Прибиральниця служб приміщень
25. Туровець Тетяна Василівна Прибиральниця служб приміщень
26. Українець Ніна Геннадіївна Прибиральниця служб приміщень
27. Черноусова Надія Григорівна Прибиральниця служб приміщень
28. Чухрій Жанна Іванівна Прибиральниця служб приміщень
29. Шевчук Максим Васильович Інженер – електронік
30. Ягняєв Рафаель Рашидович Двірник

Головні напрямки

діяльності профспілки

1. Здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодексу законів про працю.

2. Здійснювати контроль за виконанням Колективного договору.

3. Здійснювати контроль за дотриманням безпечних умов праці.

4. Удосконалювати організаційну та інформаційну роботу у профспілковій організації.

5. Організовувати навчання профспілкового активу.

6. Організовувати оздоровчий та культурний відпочинок серед працівників.

7. Організовувати спортивну роботу серед працівників.

8. Організовувати дитячий відпочинок.

9. Сприяти розвитку житлової програми серед співробітників

10. Розвивати співробітництво з профспілковими організаціями інших загальноосвітніх закладів.

11. Розвивати міжнародне співробітництво з профспілками галузі.


Кiлькiсть переглядiв: 213

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 24 Травня 2018

Цей сайт безкоштовний!